agras_t16_logo

Optimize Edilmiş Güç, Rakipsiz Performans: Dji Agras T16

Dji Agras T16, modüler tasarıma sahip gelişmiş bir genel yapıya sahiptir ve bir DJI tarımsal drone'da şimdiye kadarki en yüksek yük ve en geniş püskürtme genişliğini destekler. Güçlü donanım, yapay zeka motoru ve 3 boyutlu operasyon planlaması ile T16, operasyon verimliliğini yepyeni bir seviyeye taşır.

Dji Agras T16 Frame

Dji Agras T16 Devrim Yaratan Yapı.

T16’nın tamamen yeni modüler tasarımı, montajı basitleştirir ve günlük bakımı hızlandırır. IP67 derecesi, dronun temel bileşenleri için güvenilir koruma sağlar. Hafif ancak dayanıklı bir gövde, karbon fiber kompozitlerden yapılmıştır ve orijinal boyutunun % 25’i oranında katlanarak taşımayı kolaylaştırır. Hem batarya hem de püskürtme tankı kolayca değiştirilebilir, bu da güç ve sıvı tedarikinin verimliliğini önemli ölçüde artırır.

Daha Yüksek Yük.Gelişmiş Verimlilik.

Olağanüstü uçuş performansı ile desteklenen T16 püskürtme tankı 16 L’ye kadar taşıyabilir ve püskürtme genişliği 6,5 m’ye çıkarılmıştır. Püskürtme sisteminde 4 dağıtım pompası ve maksimum 4,8 L / dak püskürtme hızına sahip 8 sprinkler bulunur. T16 saatte 24,7 dönüm (10 hektar) [1] püskürtebilir. Püskürtme sistemi ayrıca geleneksel akış ölçerlerden daha yüksek hassasiyet ve stabilite sağlayan yepyeni bir elektromanyetik akış ölçere sahiptir.

60%

Püskürtme Tankı Hacmi

44%

Püskürtme Genişliği

100%

Püskürtme Hızı

67%

Saatlik Çalışma Verimliliği

Güçlü Sistem. Artan Güvenlik.

T16’daki tamamen yeni modüler hava elektronik sistemi, çift IMU’lara ve barometrelere sahiptir ve uçuş güvenliğini sağlamak için bir tahrik sinyali yedekliliği tasarımını benimser. GNSS + RTK çift yedekleme sistemi, santimetre düzeyinde konumlandırmayı destekler. Ayrıca manyetik parazitlere karşı güçlü direnç sağlayan çift anten teknolojisini de destekler.

Yükseltilmiş Radar. Daha Kolay Kullanım.

T16’nın geliştirilmiş radar sistemi, ışıktan veya tozdan etkilenmeden gündüz veya gece çalışma ortamını algılayabilir. İleri ve geri engellerden kaçınma ve önceki DJI tarım dronlarının iki katı olan 100 ° ‘lik yatay görüş alanı (görüş alanı) ile uçuş güvenliğini büyük ölçüde artırdı. Ayrıca, dağlık arazide bile bir eğimin açısını algılayabilir ve buna otomatik olarak uyum sağlayabilir. Bu yenilikçi radar sistemi, ortamı etkili bir şekilde algılayan ve engelleri aşmaya yardımcı olan 3B nokta bulutu görüntülemeyi destekleyen Dijital Işın Oluşturma (DBF) teknolojisini kullanır.

Farklı İhtiyaçlar. Farklı Modlar.

T16, çoğu operasyonel ihtiyacı karşılamak için düz zemin, dağlar ve meyve bahçeleri için farklı modlar sunar. Beş adede kadar T16 uçağı, tek bir T16 uzaktan kumanda ile eşzamanlı olarak kontrol edilebilir, bu da tek pilotlu operasyonun verimliliğini ikiye katlar.

  • Yükseltiler

    Olağanüstü bir tahrik sistemi ve eğim açısı algılama teknolojisi, dağlık arazide kullanımını kolaylaştırır.
  • Meyve bahçeleri

    Arazinin 3B modelini oluşturmak ve AI teknolojisiyle tanımlamak için DJI Terra ile T16'yı kullanın.
  • Düz zemin

    Operasyonel ihtiyacı karşılamak için Manuel Çalışma Modu, A-B Rota Operasyon Modu ve Rota Operasyon Modu mevcuttur.
Dji Agras T16 ilaclama
Dji Agras T16 zirai
Dji Agras T16 Ucus
Dji Agras Sarj Unitesi

2600 W 4 Kanallı AkıllıPil Şarj Cihazı

Agras T16 Akıllı Uçuş Bataryası, 17.500 mAh kapasiteye ve güç tüketimini azaltan 14S yüksek voltaj sistemine sahiptir. IP54 sınıfı tamamen metal bir muhafaza ile tasarlanmıştır ve ısı yayma verimliliği önceki nesle göre% 140 artmıştır. Hücre dengeleme teknolojisi ile desteklenen pil, önceki nesle göre% 100 daha yüksek [4] 400’e kadar artırılmış şarj döngüsüne sahiptir ve işletim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Agras T16 Akıllı Uçuş Bataryası

Aynı anda 4 adede kadar pil şarj edilebilir. Tek kanallı hızlı şarj modunu kullanırken, tam şarj yalnızca 20 dakika sürer, önceki nesle göre hızda% 50 artış. Şarj cihazında, şarj güvenliğini sağlamak için voltaj ve sıcaklık gibi kritik verileri gerçek zamanlı olarak izleyen yerleşik bir pil sağlığı yönetim sistemi bulunur.

agras_t16_logo
Dji Agras T16