Günlük Ticari Drone'unuz

Mavic 3 Enterprise Serisi, küçük ticari dronlar için endüstri standartlarını yeniden tanımlıyor. Mekanik deklanşör, 56× yakınlaştırma kamerası ve santimetre düzeyinde hassasiyet için bir RTK modülü ile Mavic 3E, haritalama ve görev verimliliğini yeni zirvelere taşıyor. Yangınla mücadele, arama ve kurtarma, inceleme ve gece operasyonları için termal bir versiyon mevcuttur.

Kompakt ve Taşınabilir

Kompakt ve Taşınabilir

Kompakt ve Taşınabilir

Kompakt ve Taşınabilir

45 Dakika Maksimum Uçuş Süresi

DJI O3 Kurumsal İletim

RTK ile CM Düzeyinde Konumlandırma

Yüksek Hacimli Hoparlör [4]

Mavic 3 Enterprise Kompakt ve Taşınabilir

Aerodinamik ve kompakt Mavic 3 Enterprise Serisi, tek elle taşınabilir ve anında devreye alınabilir. Hem acemi hem de eski pilotlar için mükemmel, uzun görevler için tasarlandı.

 

İki Model, Sayısız Uygulama

Geniş Açı Kamera

4/3 CMOS, 20MP, Mekanik Deklanşör

Tele Kamera

Eşdeğer Odak Uzaklığı: 162 mm, 12 MP, 56× Hibrit Zum

Geniş Açı Kamera

Eşdeğer Odak Uzaklığı: 24mm, 48MP

Zoom Kamera

Eşdeğer Odak Uzaklığı: 162 mm, 12 MP, 56× Hibrit Zum

Termal Kamera [2]

DFOV: 61°, Eşdeğer Odak Uzaklığı: 40mm, Çözünürlük 640 × 512

Üstün Kamera Performansı

Mekanik Deklanşör

Mavic 3E’nin geniş açılı 4/3 CMOS, 20MP sensörü, hareket bulanıklığını önlemek için mekanik bir deklanşöre sahiptir ve 0,7 saniyelik hızlı aralıklı çekimi destekler. Yer Kontrol Noktalarına ihtiyaç duymadan olağanüstü verimlilikle haritalama görevlerini tamamlayın.

Odaklan ve Bul

Hem Mavic 3E hem de Mavic 3T, temel ayrıntıları uzaktan görmek için 56× Maks. Hibrit Yakınlaştırmayı destekleyen 12MP Yakınlaştırmalı Kamera ile donatılmıştır

Eşzamanlı Bölünmüş Ekran Yakınlaştırma

Mavic 3T’nin termal ve yakınlaştırma kameraları, kolay karşılaştırma için 28× sürekli yan yana yakınlaştırmayı destekler. [2]

Güçlendirilmiş Düşük Işık Performansı

Mavic 3E’nin Geniş kamerası, akıllı düşük ışık moduyla birlikte loş koşullarda önemli ölçüde geliştirilmiş performans sunan büyük 3,3 μm piksellere sahiptir.

Görünmeyeni görün

Mavic 3T’nin termal kamerası 640 × 512 çözünürlüğe sahiptir ve hedeflerinizi bulmanıza ve hızlı kararlar almanıza yardımcı olmak için nokta ve alan sıcaklık ölçümü, yüksek sıcaklık uyarıları, renk paletleri ve izotermleri destekler. [2]

Olağanüstü Operasyonel Verimlilik

Yeni Nesil Görüntü İletimi

Dört antenli O3 Kurumsal İletim, çok çeşitli karmaşık ortamlarda daha istikrarlı bağlantılar sağlar.

Gelişmiş RTH

Eve en uygun rotayı otomatik olarak planlayarak güçten, zamandan ve güçlükten tasarruf sağlar.

APAS 5.0

Engellerin etrafından otomatik olarak yeniden yönlendirme sağlar, böylece gönül rahatlığıyla uçabilirsiniz. [7]

  • Gerçek Zamanlı Arazi Takibi
  • Akıllı Eğik Yakalama
  • Canlı Görev Kaydı
  • Koridor Görev Planlaması

Mavic 3E'nin çok yönlü algılama özelliği sayesinde, yükseklik farklılıkları olan alanları haritalandırırken, yüksekliği harici yükseklik verilerini içe aktarmaya gerek kalmadan otomatik olarak ayarlayın. [8]

Smart Oblique Capture ile eğik fotoğrafçılık görevinizin verimliliğini artırın. Uçuş sırasında, gimbal otomatik olarak üç yönde döner: ön, orta ve arka. İki rota, yüksek hassasiyetli 3B modelleme için gereken açılarda tüm fotoğrafları toplayabilir.

Gelecekteki otomatik uçuşlar için örnek görev dosyaları oluşturmak üzere uçak hareketi, gimbal oryantasyonu, fotoğraf çekimi ve yakınlaştırma düzeyi gibi görev eylemlerini kaydedin.

Corridor Mission Planning ile otoyollar, nehirler, petrol boru hatları ve daha fazlası için otomatik uçuş görevleri oluşturun. Basitçe harita üzerinde bir çizgi çizin ve bu çizgi, alanı doğrudan inceleme için haritalanabilir parçalara ayırır.

Aksesuarlar

Dji RC Plus Enterprise

Hoparlör

RTK

D-RTK 2

Tam Yazılım Paketi

Kullanıcı Veri Güvenliği

Yerel Veri Modu

Tek Dokunuşla Tüm Verilerini Temizle

AES-256 Video İletim Şifrelemesi

Bulut API'sı