ZENMUSE Z30

Mesafeleri Kapatın

Hava platformları, operasyonları için çok önemli olan bilgileri daha verimli bir şekilde toplamak isteyen işletmeler için hızla hayati araçlar haline geliyor. 30x’e kadar optik yakınlaştırma ve 6x’e kadar dijital olan ilk entegre hava kamerası olan Zenmuse Z30, benzersiz görüntü verisi yakalama sunar. İşletmeler artık ihtiyaç duydukları bilgileri daha geniş bir aralıktan yakalayabiliyor, bu da görüntü verilerinin toplanmasını önemli ölçüde daha hızlı hale getiriyor ve hem personel hem de ekipmana zarar verme riskini ortadan kaldırıyor.
DJI’nin Matrice serisi uçak gövdeleri ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan Zenmuse Z30, kutudan çıkar çıkmaz çalışır ve DJI’nin bilinen akıllı özelliklerine erişim sağlar.

TapZoom ile görsel verilerin hassas bir şekilde toplanması, kamerayı incelemenizin konusuna yönlendirmek için parmağınızı hafifçe vurmak kadar kolaydır. Zenmuse Z30, size büyütülmüş bir görünüm sunmak için odak uzaklığını otomatik olarak ayarlayarak en fazla ayrıntıyı saniyeler içinde görünür hale getirir.

DJI Matrice Drone Serisi ile Uyumlu Endüstriyel Kamera

Entegre tasarımı sayesinde Z30’u mevcut Matrice serisi uçuş sisteminize adapte etmek oldukça kolay. Kamerayı monte etmeniz yeterli, kalkışa hazırsınız.
Zenmuse Z30, DJI Lightbridge 2 ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olup, teknik sınırları aşarak 5 km’ye ulaşan kullanım mesafesi imkanı tanır. Entegre kontrol sistemi ve akıllı algoritmalar, gecikmeyi azaltarak ve görüntü doğruluğunu artırarak kablosuz HD görüntü iletimi için yeni bir standart belirler.