Dji Agras T20 Kapasite

20L Tank

Dji Agras T20 RTK

Otonom Çalışma

Dji Agras T20 IP67

IP67 Koruma

Dji Agras T20 Radar

Çok Yönlü Dijital Radar

Dji Agras T20 OMNI

Gerçek Zamanlı İzleme

Dji Agras T20 AI

Akıllı Tarım Motoru

Dji Agras T20

DJI AGRAS T20

Dji Agras T20 Kapasite

20L Tank​

Dji Agras T20 Radar

Çok Yönlü Dijital Radar

Dji Agras T20 RTK

Otonom Çalışma

Dji Agras T20 OMNI

Gerçek Zamanlı İzleme

Dji Agras T20 IP67

IP67 Koruma

Dji Agras T20 AI

Akıllı Tarım Motoru

Dji Agras T20 Logo

Dji Agras T20Akıllı ve Güçlü​

Güçlü performansı ve olağanüstü püskürtme yetenekleri ile Dji Agras T20, geniş alanlı tarlalar ve meyve bahçeleri gibi çeşitli arazilerde bağımsız operasyonlar gerçekleştirebilir. Çok yönlü dijital radar gibi yeni özellikler, Dji Agras T20’nin stabilite ve uçuş güvenliğini bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olarak kullanıcılara oldukça verimli sonuçlar sağlar.

Artırılmış Verimlilik

Agras T20, 7 m püskürtme genişliğiyle birleştirilmiş
20 lt'lik bir taşıma kapasitesine sahiptir ve
bu da işlemi daha verimli hale getirir.

Artırılmış Verimlilik

Agras T20, 7 m püskürtme genişliğiyle birleştirilmiş
20 lt'lik bir taşıma kapasitesine sahiptir ve
bu da işlemi daha verimli hale getirir.

Dji Agras T20Zahmetsiz ve Hassas

Kapsamlı bir püskürtme sistemi olan Agras T20, kullanıcıların uçuş ve operasyon parametrelerini kolayca ayarlamasına olanak tanır. Yerleşik RTK santimetre düzeyinde konumlandırma sistemi ve RTK dongle'ları ile santimetre düzeyinde ara nokta kaydı etkinleştirilir, bu da işlemleri büyük ölçüde güçlendirir ve hassas püskürtme sağlar.

Dji Agras T20

Büyük Güç, Mükemmel Performans

T20, 8 nozul ve 6 lt/dk'ya kadar hızda püskürtme yapabilen yüksek hacimli pompalarla donatılmıştır. Son derece optimize edilmiş bir rüzgar alanı, boyut ve tutarlılık açısından ideal damlacıklar üretir. Agras T20 ayrıca, dört hortumu ayrı ayrı izleyip kontrol ederek her nozul için verimli bir akış hızı sağlayan yeni bir 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer ile donatılmıştır.

Dji Agras T20 Frame

İleri Seviye Uçuş Güvenliği

T20, tüm yatay yönlerden engelleri tespit edebilen çok yönlü bir dijital radar ile donatılmıştır. Ayrıca çeşitli arazilerde uçarken engelleri otomatik olarak aşarak yüksek düzeyde operasyonel güvenlik sağlar. Bu radar ile T20, toza ve suya karşı güçlü direnci sayesinde çoğu ortama 7 gün 24 saat uyum sağlayabilir. T20 ayrıca gerçek zamanlı bir FPV kamera ve iki projektörle birlikte gelir ve kullanıcılara gece bile kapsamlı canlı görüntüler sunar.

Dji Agras T20 360
Dji Agras T16 Arazi

Tarım Alanının Canlı Görünümü

Dji Agras T16 sayısal veri

Radar Görüntüleme Teknolojisi

Dji Agras T16 radar

Suya ve Toza Dayanıklı Radar Cihazı

Dji Agras T16 Sensor

FPV Kameralar

İnanılmaz Dayanıklı,Geliştirilmiş Taşınabilirlik​

Sağlam bir modüler tasarıma sahip olan Agras T20, saniyeler içinde katlanıp açılarak onu diğer tarımsal dronlardan daha taşınabilir hale getirir. Püskürtme tankı ve batarya değiştirilebilir, bu da arıza süresini azaltır ve iş akışını önemli ölçüde artırır. Tüm çekirdek modüller IP67 derecelidir. Su ile kolaylıkla yapılabilen uçak gövdesini temizlerken su sıçramalarına da karşı koyabilirler. 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer, 4 elektromanyetik egzoz valfi ve pompalar için değiştirilebilir diyaframlar sayesinde kalibrasyon ve bakım inanılmaz derecede kolay hale geldi. Ek olarak, tek bir düğmeye basılarak hava kabarcıkları boşaltılabilir.​

Serpme Sistemi2.0

Yayma Sistemi 2.0, 16 L [7] taşıma yükü ve 15 kg / dakikaya kadar dağıtım oranı kullanarak T20’nin verimliliğini önemli ölçüde artırır. Yayma Sistemi 2.0, 0,5-5 cm boyutundaki tahıllarla doğrudan tohumlama için manuel işlemlerden 70 kat daha hızlı performans gösterir. [1] Bu geliştirilmiş ekim şekli, otlak yeniden tohumlama, granül gübre serpme ve balık ve karides yeminin dağıtılması gibi çoklu uygulama senaryoları için tasarlanmıştır. Sistemin kurulumu üç dakikadan kısa sürede tamamlanarak, her zaman önündeki göreve hazır olduğunu kanıtlar.​
Dji Agras T20

Kullanımı Kolay Tarım Çözümleri

Geniş tarım alanlarında, meyve bahçelerinde veya otlaklarda faaliyet gösteren kapsamlı DJI tarım çözümleri ile çok daha basit hale geldi. T20 ve bu kapsamlı çözüm paketlerinin birleşimi, dronların tarım endüstrisindeki olanaklarını artırıyor.​

3D3D Uçuş Rota Planlaması

3D uçuş rotası çözümü sayesinde zorlu arazilerde gezinmek artık geçmişte kaldı. Phantom 4 RTK, hedef alanları tarar ve haritalandırarak, alanın tüm yönlerini tanımlamayı kolaylaştırır. Orchard modunda, tanımlandıktan sonra her ağacın şekline göre 3B uçuş rotaları oluşturulabilir. Daha sonra, kullanıcılar T20’leri ile verimli püskürtme gerçekleştirebilirler.

Veri Toplama: Phantom 4 RTK

Santimetre Düzeyinde Konumlandırma Yüksek Hassasiyetli Veri Toplama 25 Dakikada Haritalanan 100 ha Alan

Planlama: DJI Terra

Gerçek Zamanlı Haritalama
2D / 3D Yeniden Yapılandırma
AI Tarafından Oluşturulan Uçuş Yolları

Görev Yönetimi: DJI Tarım Platformu

Uzun Mesafe Görev Yönetimi
Uzun Mesafe Cihaz Yönetimi

Dji AgrasT20

Geliştirilmiş Operasyonel Verimlilik
12 ha / saate kadar spreyler