Haberler
Home Haberler Dubai polisi Dji çözüm geliştirme ortağı oldu

DJI drone teknolojisini kamu güvenliği profesyonellerine yardımcı olacak bir araç olarak test etmek ve dağıtmak için Dubai Polisi ile bir Çözüm Geliştirme Ortaklığı duyurdu. Anlaşma DJI’nın Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki bir polis teşkilatı ile ilk ortaklığını işaret ediyor ve Dubai Polisine ülkenin en büyük şehrinde güvenlik ve güvenliği desteklemek için yeni drone teknolojileri, eğitim ve destek sağlayacak.

DJI Kurumsal Strateji Kıdemli Direktörü Christina Zhang, “DJI’nin kamu güvenliği sektörü için özel olarak geliştirilen Mavic 2 Enterprise Dual gibi sektör lideri drone teknolojisinden faydalanmalarına yardımcı olmak için Dubai Polisi ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Bu ortaklık Dubai Polisinin DJI’nin en yeni drone teknolojisine erişimini sağlıyor ve DJI’nin dünyadaki kamu güvenliği kurumları için drone teknolojisinin hayat kurtarıcı potansiyelinden daha fazla değer kazanmalarına yardımcı olacak yeni teknolojiler geliştirmesine yardımcı olacak deneyim ve bilgi alışverişini teşvik ediyor. ”

Anlaşmaya göre Dubai Polisi, DJI’nin DJI uçağı, pilot eğitimi için DJI Uçuş Simülatörü, drone filo yönetimi ve görev planlaması için DJI FlightHub’un yanı sıra DJI AeroScope dahil olmak üzere donanım ve yazılım çözümleri serisine özel olarak erişebilecek. yetkisiz drone faaliyetinin tanımlanması ve iyileştirilmesi.

Dubai Polisi Komutanı H.E Tümgeneral Abdullah Khalifa Al Marri, “Bu ortaklık, insansız hava sistemleri alanında her iki taraf arasında işbirliğini artırmak, deneyimleri paylaşmak, bilgi ve bilgi paylaşmak için ayarlandı” dedi. “Dubai Polisinin Dronları farklı polis sektörlerine getirme hevesini yansıtıyor, bu da en yeni araçları ve sistemleri kullanmak şehirdeki emniyet ve güvenliği teşvik etmeye yardımcı oluyor.”