PHANTOM 4 RTK


Vizyoner Zeka. Yüksek Doğruluk.

En kompakt ve doğru alçak irtifa haritalama çözümü olan
Dji Phantom 4 RTK ile bir sonraki harita görevinizi yükseltin.

Yeni Nesil Haritalama

DJI, drone teknolojisini sıfırdan yeniden düşündü ve drone doğruluğu için yeni bir standart elde etmek için sistemlerinde devrim yaptı.
Dji Phantom 4 RTK müşterilerine daha az yer kontrol noktası gerektirirken santimetre hassasiyetinde veriler sunar.

1cm+1ppm

RTK Yatay Konumlandırma Doğruluğu

1.5cm+1ppm

RTK Dikey Konumlandırma Doğruluğu

Mutlak Yatay Doğruluk

Fotogrametrik Modellerin Sayısı 5cm*

Santimetre Düzeyinde Konumlandırma Sistemi

Yeni bir RTK modülü, doğrudan Dji Phantom 4 RTK’ya entegre edilmiştir ve görüntü meta verilerinde gelişmiş mutlak doğruluk için gerçek zamanlı, santimetre düzeyinde konumlandırma verileri sağlar. Dji Phantom 4 RTK, optimize edilmiş uçuş güvenliği ve hassas veri toplamaya ek olarak, DJI Cloud PPK Hizmeti * kullanılarak yürütülebilen İşlem Sonrası Kinematik (PPK) için kullanılacak uydu gözlem verilerini depolar. Dji  Phantom 4 RTK’yi, bu konumlandırma sistemini 4G dongle veya WiFi hotspot kullanarak D-RTK 2 Yüksek Hassasiyetli GNSS Mobil İstasyonuna veya NTRIP’e (İnternet Protokolü aracılığıyla RTCM’nin Ağ Aktarımı) bağlayabilme özelliği ile herhangi bir iş akışına takın.

TimeSync ile Doğru Veriler Toplayın

Phantom 4 RTK’nın konumlandırma modüllerinden tam olarak yararlanmak için yeni TimeSync sistemi, uçuş kontrol cihazını, kamerayı ve RTK modülünü sürekli olarak hizalamak için oluşturuldu. Ek olarak TimeSync, her bir fotoğrafın en doğru meta verileri kullanmasını sağlar ve konumlandırma verilerini lensin optik merkezine sabitler – sonuçları fotogrametrik yöntemlerden optimize eder ve görüntünün santimetre düzeyinde konumlandırma verilerine ulaşmasını sağlar.

Dji Phantom 4 RTK Hassas Görüntüleme Sistemi

1 inç, 20 megapiksel CMOS sensörle en iyi görüntü verilerini yakalayın.
Dji Phantom 4 RTK, hareketli deklanşör bulanıklığı riski olmadan fotoğraf çekerken hareket edebildiğinden,
mekanik deklanşör haritalama görevlerini veya normal veri yakalamayı sorunsuz hale getirir.
Dji  Phantom 4 RTK, yüksek çözünürlük sayesinde 100 metre uçuş yüksekliğinde 2,74 cm’lik bir zemin örnek mesafesi (GSD)
elde edebilir.Her Dji  Phantom 4 RTK’nın benzersiz bir doğruluk sunmasını sağlamak için, her bir kamera lensi,
her görüntünün meta verilerine kaydedilen parametreler, işlem sonrası yazılımın her kullanıcı için benzersiz şekilde ayarlanmasına olanak tanır.

Dji Phantom 4 RTK Haritacılar için Üretildi

Phantom 4 RTK

Amaca Yönelik Uygulama

Yeni bir DJI GS RTK uygulaması ve yerleşik ekrana sahip Uzaktan Kumanda, kullanıcılara anket görevleri ve diğer veri toplama senaryoları için geliştirilmiş bir kontrol şeması sunar. GS RTK uygulaması pilotların Phantom 4 RTK’larını, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden fazla planlama moduyla akıllıca kontrol etmesine olanak tanır. Fotogrametri (2D ve 3D), Yol Noktası Uçuşu, Arazi Farkındalığı, Blok Segmentasyonu * ve daha fazlası. Kullanıcılar, görevleri için iş akışını optimize etmek için KML / KMZ dosyalarını da içe aktarabilir. Yerleşik ekran sayesinde pilotlar, ultra parlak, 5.5 inçlik bir HD ekranda görevlerini net bir şekilde görüntüleyebilir ve planlayabilir.

Çeşitli 3. Taraf Uygulamalarına Erişin

DJI drone’larda 3. taraf uygulamaları kullanma deneyimi olan pilotlar, SDK Uzaktan Kumanda ile Phantom 4 RTK için dünyanın önde gelen drone uygulama ekosistemine erişebilir. Kullanıcılar uyumlu bir Android veya iOS cihazını takabilir ve Phantom 4 RTK’larının tüm gücünden yararlanmak için uyumlu DJI Mobile SDK özellikli herhangi bir uygulamayı yükleyebilir.

OcuSync Aktarım Sistemi

Daha büyük siteleri haritalamak için harika olan 7 km’ye kadar mesafelerde istikrarlı ve güvenilir HD görüntü ve video iletiminin keyfini çıkarın. FCC uyumlu olduğunda engelsiz, parazitsiz. Maksimum uçuş menzili belirtimi, radyo bağlantı gücü ve esnekliği için bir temsilcidir. Aksi izin verilmedikçe, drone’nuzu her zaman görsel görüş alanı içinde uçurun.

D-RTK 2 Mobil İstasyon ile Kusursuz Uyumluluk

Phantom 4 RTK görevlerinizi D-RTK 2 Mobil İstasyon ile destekleyin – drone için gerçek zamanlı diferansiyel veriler sağlayın ve doğru bir ölçüm çözümü oluşturun veya bir RTK gezgini olarak kullanıldığında doğru konum koordinatlarını elde edin. Mobile Station’ın sağlam tasarımı ve OcuSync iletim sistemi, Phantom 4 RTK’nızla her koşulda santimetre düzeyinde doğru veriler elde etmenizi sağlar.Harita Oluşturmaya

Bugün Başlayın

 

Yerleşik bir uçuş planlama uygulaması (GS RTK) ve 

RTK verilerini toplamak için kolay bir yöntem 

(RTK Ağı veya D-RTK 2 Mobil İstasyon) ile pilotlar, 

herhangi bir ölçme, haritalama veya inceleme 

iş akışı için tam bir çözüme sahiptir –